Nabídka ubytování

Během konání XV sjezdu ČSKB Vám nabízíme ubytování v následujících hotelích a penzionech. Dovolujeme si Vás upozornit, že uvedená kapacita je limitovaná a veškeré rezervace budou zpracovávány postupně dle data přijetí a zaplacení objednávky.

Ubytování pro jednotlivce lze rezervovat do naplnění kapacity nebo do 15.7.2021, firemní nabídku zašleme na vyžádání.

Ceny jsou vždy uvedeny za pokoj a noc včetně snídaně, 10% DPH a městského poplatku.

mapa_Zlin

Po obdržení elektronické přihlášky Vám organizační sekretariát zašle potvrzení přiděleného hotelu včetně celkové ceny a platebních a stornovacích podmínek. Na základě tohoto potvrzení prosím proveďte platbu bankovním převodem nebo zažádejte organizační sekretariát o zaslání formuláře k platbě kreditní kartou. Při vyplnění elektronické přihlášky lze zažádat i o vystavení zálohové faktury dle potřeby. Daňový doklad a hotelový voucher Vám organizační sekretariát zašle do 14 dnů od obdržení platby.

Jméno banky: Česká spořitelna

Adresa banky: Václavské náměstí 16, Praha 1, Česká republika, 110 00

SWIFT/BIC: GIBA CZ PX

Číslo účtu: 1942073339

Kód banky: 0800

Jméno účtu: Congress Business Travel

IBAN: CZ63 0800 0000 0019 4207 3339

Variabilní symbol: 618 + vaše jméno (ke snadnější identifikaci – nepovinné ale doporučené) V případě, že jméno nelze do příkazu k úhradě zadat, prosíme pouze o uvedení číselného variabilního symbolu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na adrese sekretariátu sjezdcskb2021@cbttravel.cz.

Nabídka hotelů

moskva-2moskva-1

Interhotel Moskva

Náměstí práce 2512, Zlín

Čtyřhvězdičkový Interhotel Moskva se nachází přímo v centru Zlína a sídlí ve výškové cihlové budově, typické pro zlínskou architekturu 20. let XX. století. V Hotelu jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, snídaně je servírována formou bufetu, pro milovníky sportu je k dispozici bowlingová dráha nebo krytý tenisový kurt. V hotelu je k dispozici ve všech prostorách Wifi. Přímo naproti hotelu se nachází zrekonstruovaný Obchodní Dům Zlín, kde jsou situovány obchody, např. supermarket Billa, drogerie, či prodejna potravin od lokálních dodavatelů.

Pokoje typu STANDARD se nacházejí v budově s jiným vchodem do hotelu.

Parkování na hotelovém parkovišti za cenu 60 Kč / 1 auto / 1 den

Spojení k místu konání: pěšky cca 10 minut, autem cca 5 minut

Ceny jsou uvedeny za pokoj a noc včetně snídaně, 10% DPH a městského poplatku.

Jednolůžkový pokoj First Class: 2 200,–⁠ Kč

Dvoulůžkový pokoj First Class: 2 400,–⁠ Kč

Dvoulůžkový pokoj Standard: VYPRODÁNO

Apartma SUIT: 2 900,–⁠ Kč

garni-1garni-2

Hotel Garni Zlín

Náměstí T. G. Masaryka 1335, 760 01, Zlín

Tříhvězdičkový hotel Garni Zlín nabízí standardní ubytování v centru města za příjemné ceny. Hotel je situován blízkosti Obchodního domu Zlín, kde zařídíte potřebné nákupy potravin a drogerie. Hotel Garni nabízí jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, snídaně jsou podávány v klimatizované restauraci formou bufetu V hotelu je k dispozici ve všech prostorách Wifi.

U hotelu je k dispozici bezplatné parkoviště.

Spojení k místu konání: pěšky cca 10 minut, autem cca 5 minut

Ceny jsou uvedeny za pokoj a noc včetně snídaně, 10% DPH a městského poplatku.

Jednolůžkový pokoj: 1 320,–⁠ Kč

Dvoulůžkový pokoj: 1 640,–⁠ Kč

atrium-1atrium-2

Hotel Baltaci Atrium

Lešetín II/651, Zlín

Čtyřhvězdičkový hotel Baltaci Atrium se pyšni unikátním designem interiérů a svoji krásnou restauraci Café Atrium. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, snídaně je podávána formou bufetu. Hotel se nachází přímo v centru Zlína v blízkosti OC Zlaté Jablko, kam můžete vyrazit na nákupy nejen potravin, ale i oblečení, sportovních potřeb či bižuterie. Milovníci relaxace ocení wellness centrum, kde si hosté mohou dopřát odpočinek v aromatické parní lázni a suché finské sauně. Pro ubytované hosty je hotelový svět saun otevřen zdarma, vždy ve vymezeném čase (společný vstup). Mimo tento čas, hotel poskytuje ubytovaným hostům slevu na privátní rezervaci centra ve výši 20%. V hotelu je k dispozici ve všech prostorách Wifi.

Soukromé parkování v ceně ubytování.

Spojení k místu konání: pěšky cca 20 minut, autem cca 5 minut, MHD: cca 20 minut. Busem č. 38 ze zastávky Lešetín I ve směru J. A. Bati do zastávky Školní. Bus č. 38 jezdí cca každých 20 minut.

Ceny jsou uvedeny za pokoj a noc včetně snídaně, 10% DPH a městského poplatku.

Jednolůžkový pokoj Standard: 2 400,–⁠ Kč

Dvoulůžkový pokoj Standard: 3 300,–⁠ Kč

lesni-1lesni-2

Lesní Hotel

Lešetín II/651, Zlín

Čtyřhvězdičkový Lesní Hotel je ideální volbou pro ty, kdo se chtějí vyhnout hluku a ruchu velkoměsta a zároveň ocení styl a komfort moderního ubytování. Lesní hotel stojí na klidném místě v lese, 2 km od centra Zlína. Je postaven ve funkcionalistickém stylu. K dispozici jsou jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, snídaně je podávána v hotelové restauraci s terasou formou bufetu. Samozřejmě nechybí i wellness s finskou saunou, jacuzzi, barem a ochlazovacím bazénkem. Cena vstupu pro hotelové hosty činí 499 Kč pro 2 osoby. V hotelu je k dispozici ve všech prostorách Wifi. Ubytování v tomto hotelu doporučujeme, pokud plánujete aktivně použít osobní automobil či MHD.

U hotelu je k dispozici bezplatné parkoviště.

Spojení k místu konání: pěšky není vhodné, autem cca 7 minut, MHD: cca 15 minut. Busem č. 31 ze zastávky Lesní hřbitov ve směru Jaroslavice, točna do zastávky Školní. Bus č. 31 jezdí cca každých 30 minut.

Ceny jsou uvedeny za pokoj a noc včetně snídaně, 10% DPH a městského poplatku.

Jednolůžkový pokoj: 2 350,–⁠ Kč

Dvoulůžkový pokoj: 2 800,–⁠ Kč

tomasov-1tomasov-2

Hotel Tomášov

U Lomu 638, Zlín, 760 01

Stylový čtyřhvězdičkový hotel Tomášov se nachází pouhých 7 minut chůze od centra města. Na budově hotelu lze pozorovat prvky typické pro architektonický styl využívaný Tomášem Baťou. Hotel nabízí prostorné luxusní ubytování v dvoulůžkových pokojích, které lze obsadit pouze jednou osobou, snídaně jsou servírovány v restauraci formou bufetu, pro hotelové hosty je k dispozici také moderně koncipované Spa: prostorný whirlpool, finskou saunu/sanárium, kneippův chodník a sprchy s dubovým ochlazovacím vědrem. Personál hotelu pro vás zajistí masáže i nejrůznější terapie, které Vám pomohou si pobytu užít naplno. Cena vstupu do wellness je pro hotelové hosty 199 Kč/ 2 hodiny/osoba. (Cena zahrnuje ručníkový servis). V hotelu je k dispozici ve všech prostorách Wifi. Ubytování v tomto hotelu doporučujeme, pokud plánujete aktivně použít osobní automobil.

Soukromé parkování v ceně ubytování.

Spojení k místu konání: pěšky cca 17 minut, autem cca 5 minut, MHD: není doporučováno. Zastávka Památník T. Bati je vzdálena od hotelu cca 7 minut chůze, bus č. 53 ze zastávky Památník T. Bati ve směru Školní do zastávky Školní jezdí pouze dvakrát denně.

Ceny jsou uvedeny za pokoj a noc včetně snídaně, 10% DPH a městského poplatku.

Dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu: 1 800,–⁠ Kč

Dvoulůžkový pokoj: 2 400,–⁠ Kč

uno-2uno-1

Penzion Uno

Nivy III / 4439, Zlín, 760 01

Stylový rodinný penzion Uno se nachází na klidném místě, 2 km od centra Zlína v zástavbě rodinných domů. Hotel nabízí příjemný výhled na město Zlín a okolní lesy. Hotel nabízí ubytování ve 2 kategoriích hotelů, přičemž pokoje Superior navíc nabízejí masážní vanu nebo sprchu, balkon a župany pro hosty. Snídaně jsou servírovány formou bufetu v místní restauraci s terasou. V hotelu je k dispozici ve všech prostorách Wifi. Toto ubytování doporučujeme klientům, kteří chtějí mít vlastní soukromí, mají rádi osobitý přístup a plánují aktivně užívat osobní automobil.

Soukromé parkování v ceně ubytování.

Spojení k místu konání: pěšky cca 50 minut, autem cca 7 minut, MHD: Zastávka Vysoká mez je vzdálena od hotelu cca 7 minut chůze z kopce a odtud trolejbusy č. 4 nebo směr Podhoří do zastávky Náměstí Míru a následně cca 4 minuty chůze přes park k FHS UTB.

Ceny jsou uvedeny za pokoj a noc včetně snídaně, 10% DPH a městského poplatku.

Jednolůžkový pokoj: 1 250,–⁠ Kč

Dvoulůžkový pokoj Standard: 1 800,–⁠ Kč

Dvoulůžkový pokoj Standard pro 1 osobu: 1 500,–⁠ Kč

Dvoulůžkový pokoj Superior: 2 100,–⁠ Kč

Dvoulůžkový pokoj Superior pro 1 osobu: 1 700,–⁠ Kč